<oembed><version>1.0</version><provider_name>LoopControls</provider_name><provider_url>https://loopcontrols.com.tr/urunler</provider_url><author_name>admin</author_name><author_url>https://loopcontrols.com.tr/urunler/author/admin/</author_url><title>600-R-T-R-E-0</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="LnpAzRCKUG"&gt;&lt;a href="https://loopcontrols.com.tr/urunler/urun/600-r-t-r-e-0/"&gt;600-R-T-R-E-0&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://loopcontrols.com.tr/urunler/urun/600-r-t-r-e-0/embed/#?secret=LnpAzRCKUG" width="600" height="338" title="&#x201C;600-R-T-R-E-0&#x201D; &#x2014; LoopControls" data-secret="LnpAzRCKUG" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;