CIMR-UC4E0021AAA U1000
Previous
CIMR-UC4E0014AAA U1000
Next
CIMR-UC4E0027AAA U1000
CIMR-UC4E0021AAA U1000
Stok kodu:
CIMR-UC4E0021AAA
Kategoriler:
U1000
Etiketler:
Inverter
U1000
Yaskawa
Marka:
Yaskawa
Açıklama
Açıklama
Converter U1000, 400 V, ND: 21 A, HD: 14 A, IP00, with EMC Filter (C2)